Özel Piyano Bölümü

Özel Piyano Bölümü

Dünyaca ünlü müzisyenlerden eğitim almak Ukrayna’da özel piyano bölümünde lisans okumak ile mümkün. Sen de profesyonellerden eğitim almak istiyorsan yapman gereken çok basit.

Özel Piyano Bölümü

Müzik eğitimi alınabilecek en önemli eğitim kurumlarından biri olan Kiev Çaykovski Müzik Akademisi, Ukrayna’nın başkenti olan Kiev’de bulunmaktadır. Başkentin merkezi noktalarından birinde, tarihi ve görsel anlamda zengin binalarında, öğrencilerin memnun kaldıkları kampus alanında eğitimine devam etmektedir. Akademi 1913 yılında kurulmuştur. Oldukça köklü, tarihi etkisi ile de dikkat çeken bir üniversitedir. Sonuçta, yüksek eğitim kurumlarını seçen öğrencilerin ve ailelerinin bu kurumların tarihsel geçmişlerini inceledikleri de bir gerçektir. Oturmuş, köklü yapısı olan bu üniversite güven uyandırmaktadır. Bu güveni sağlamakta da haklı özellikleri vardır. Yıllar içinde müzik alanında birçok sanatçı yetiştirmiştir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, bu seçkin üniversitede Türk öğrencilerimizin da kabulünü sağladık.

Kiev Çaykovski Müzik Akademisi Özel Piyano Bölümü:

İşbirliğimiz ile, Türk gençleri Kiev Çaykovski Müzik Akademisi Özel Piyano Bölümü ve diğer bölümlerde eğitim alma şansını yakalamaktadır. Sınavsız olarak, lise diplomanızla bu okulda eğitim almak için başvurabilirsiniz. Başvuru şartları ve tüm önemli koşulları şubelerimizden, profesyonel öğrenci danışmanlarımızdan, internet sitemizden veya çağrı merkezimizden her zaman en güncel şekilde öğrenebilirsiniz. Özel piyano bölümü, hayalinizdeki piyano eğitimini almanız için gerçekten mükemmel bir seçenek.

Kiev Çaykovski Müzik Akademisi Özel Piyano Bölümü ve diğer bölümleriyle birlikte dünya çapında başarıları olan bir kurumdur. Yukarıda belirttiğimiz gibi, hem geçmişte, hem de günümüzde dünyaca ünlü birçok sanatçı ve müzik adamı bu okulda yetişmiştir. Ünlü besteleri ile, güfteleri ile dünyaya adını duyurmuş mezunlarının sayısı az değildir. Siz de özel piyano bölümünden mezun olarak, uluslararası alanda namı duyulan bir piyanist olabilirsiniz. Piyano eğitimi yıllar süren bir eğitim demektir. Özel piyano bölümünde dört sene lisans eğitimleri sürmektedir. Bu süre içinde gençlere, a dan z ye piyano eğitimi alanında uzman ve ünlü isimlerde tarafından verilmektedir.

Özel piyano bölümü, müziğin evrensel dili malum olmakla birlikte, Rusça eğitim vermektedir. Türk öğrencilerin, yurtdışından akademiye gelen yabancı öğrenciler gibi hazırlık fakültesinde bir sene eğitim almaları gerekir. Hazırlık dil eğitimi bir sene yani iki sömestr sürmektedir. Bundan sonra, seçkin bir sanat eğitimi almak için özel piyano bölümü sizleri beklemektedir. Özel piyano bölümünde, okulun diğer bölümlerinde olduğu gibi az kişilik sınıflarda, birebir eğitimler öğrencilerin mükemmel bir sanat eğitiminden geçmeleri sağlanmaktadır. Bir sanatçı nasıl yetiştirilir, özel piyano bölümünde bu gösterilmektedir.

Kiev Çaykovski Müzik Akademisi Özel Piyano Bölümü dahil olmak üzere, bir kamu üniversitesidir. Devlete bağlıdır. Bu sayede, üniversitenin, özel piyano bölümü dahil olmak üzere, çok yüksek rakamlarda harç talep etmediğini belirtelim. Senelik ödemeler kesinlikle ne sizi, ne de ailenizi sarsacak rakamlarda değildir. Bu detayların tümünü öğrenci danışmanlarımızdan en güncel şekilde öğrenebilirsiniz. Hayalinizdeki piyano eğitimi asla uzakta değil, imkansız hiç değil.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!