Nefesli Enstrümanlar

Nefesli Enstrümanlar

Eğlence hayatına önem veren etkinlikleri ve gece hayatı ile ünlü Ukrayna’da nefesli enstrümanlar lisans bölümünde eğitim alma planları yapmanız sizin...

Nefesli Enstrümanlar

Müzik ruhun gıdasıdır. Ukrayna müziğe ve sanata en çok değer veren ülkeler arasında yer almaktadır. Kiev Çaykovski üniversitesi geleceğin sanatçılarını yetiştirmektedir. Üniversite 1913 yılında kurulmuştur. Dünyaca ünlü Çaykovski’nin ismi üniversiteye verilmiştir. Başkent Kiev’de yer alan üniversite müzik eğitimleri konusunda akla gelen en önemli seçenekler arasında yer almaktadır. YÖK tarafından tanınan üniversitede eğitim alan öğrenciler Türkiye’ye geldiklerinde rahatlıkla denklik alabilmektedirler. Ayrıca Ukrayna’nın bu güzide üniversitesinden mezun olan öğrenciler uluslararası geçerliliği olan bir diplomaya da sahip olabilmektedirler. Hem Ukrayna’da hem de Avrupa’da başarıları ile bilinen bir üniversitedir. Kaliteli eğitimin en önemli adresidir. Öğrenciler YGS-LYS şartsız üniversitemize kayıt olabilmektedirler. Uluslararası başarılara ulaşmış olan müzisyenlerin bir kısmı bu üniversitemizden mezundur.

Ukrayna’da Konservatuar Eğitimi

Türk öğrenciler burada lisans düzeyinde eğitim alabileceği gibi lisans tamamlama da yapabilmektedirler. Ukrayna’nın bu kaliteli üniversitesine Türkiye’de ki üniversitelerden de yatay geçiş yapabilme olanağı da ayrıca mevcuttur. İyi bir eğitim sizin yıldız gibi parlamanızı sağlayacak ve sizin geleceğin saygıdeğer sanatçıları arasında yer bulmanızı sağlayacaktır. Üniversitemizde nefesli enstrümanlar eğitimi yer almaktadır. Flüt, fagot, Trombon, Trompet bu çalgılara örnektir. Siz de Üniversitemizde nefesli enstrümanlar eğitimi almak istiyorsanız lise ya da Önlisans diplomanız ile bize başvurun ve okul kabulü almanızı sağlayalım. Kaliteli eğitim almak ve birbirinden başarılı akademisyenlerden eğitim almak istiyor; uluslararası bilinirliği olan saygın bir üniversiteden mezun olmak istiyorsan Kiev Çaykovski üniversitesi tam sana göre. Üniversitemizde nefesli enstrümanlar eğitimi Rusça olarak verilmektedir. Öğrenciler ister lisans ister lisans tamamlama eğitimi alacak olsunlar mutlaka hazırlık eğitimine tabi tutulmaktadırlar. Lisans öğrencileri hazırlık dahil 5 yılda eğitimlerini tamamlayabilmektedirler. Lisans tamamlama öğrencileri ise hazırlık dâhil 3 yılda mezun olmaktadırlar. Üniversite Ukrayna’nın en güzel şehri başkent Kiev’de yer almaktadır. Öğrenciler burada diğer ülkelere göre çok daha uygun yıllık harç ücretleri ile eğitim almaktadırlar. Ukrayna yaşam standartları açısından da pahalı olmayan bir ülkedir. Bir öğrenci ortalama 350-400$ gibi bir rakama geçinebilmektedir. Ülkede nefesli enstrümanlar eğitimi alacak öğrenciler evlerde konaklamaktadırlar. Ev fiyatlarının uygunluğu sebebiyle ekonomik anlamda sıkıntı yaşamadan konaklama olanağına sahip olmaktadırlar. Üniversitemizde nefesli enstrümanlar eğitimi alan öğrenciler Avrupa’nın en güzel şehirlerinde yeteneklerini sergileme olanakları bulabilmektedirler. Daha eğitim alırken kazanmaya başlanan bu bölüm sayesinde birçok konseri deneyimleme şansını da yakalamaktadırlar. Üniversite geniş bir kampüse, tarihi bir binaya sahiptir. Göz kamaştırıcı bir eğitim ortamında okuyan öğrencilerin motivasyonları da yüksektir.

Kiev Çaykovski müzik akademisine kayıtlar Eurostar Yurtdışı eğitim tarafından gerçekleştirilmektedir. Lise ya da Önlisans diplomanız ile bize başvuruda bulunduğunuzda sizlerin kayıt işlemlerini hemen başlatmaktayız. Ayrıca oturum izinlerinizin çıkarılmasından eğitimizin başlamasına kadar ki her alanda sizlerin yanınızda yer almaktayız. Üniversitemizde nefesli enstrümanlar eğitimleri için sizleri bekliyoruz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!