Akerdeon Bölümü

Akerdeon Bölümü

En iyi fiyat garantisi ile lisans bölümlerinden Akerdeon bölümüne sınavsız yerleşmenin mümkün olduğunu biliyor musunuz?

Akerdeon Bölümü

Gönlünüzde bir enstrüman çalmayı öğrenmek ve bu alanda profesyonel şekilde uzmanlaşmak varsa, eğitim alacağınız akademilerin içinde ilk sırada Kiev Çaykovski Müzik Akademisi gelmektedir. Bu harika ve tarihi üniversitenin müzik alanında eğitim sunan birçok bölümü bulunmaktadır. Hem ses eğitimi, hem de enstrüman eğitimi olarak ayrılmaktadır bu bölümler. Kiev Çaykovski Müzik Akademisi Akerdeon Bölümü’de okulun ilgi gören bölümlerinden biridir. Akerdeon bölümünde, hem a dan z ye müzik eğitimi alabilir, hem de bu harika enstrümanın çalınmasını derinlemesine şekilde öğrenebilirsiniz. Türk öğrenciler de bu dünyaca tanından akademiye kabul edilmektedir. Bu konuda bilgi almak ve kaçırılmaz fırsatı değerlendirmek için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, şubelerimizden iletişime geçmeniz yeterlidir.

Kiev Çaykovski Müzik Akademisi Akerdeon Bölümü:

Kiev Çaykovski Müzik Akademisi hem akerdeon bölümü, hem diğer bölümleriyle dünyanın dört bir yanından, gönlünde müzik eğitimi almak isteyen gençlerin ilgisini çekmektedir. Belirtelim, bu akademide eğitim almak için kabul edilmek öyle çok kolay değildir. Bunun için birçok şartı taşımak gerekir. Türk öğrenciler için sınavsız kabulle, birtakım ayrıcalıklar uygulanmaktadır.

Akerdeon bölümü, Rusça eğitim veren bir bölümdür. Genelde, akademide eğitim dili Rusça’dır. Türk öğrenciler, bu dili bilmediklerinden diğer yabancı öğrenciler gibi bir sene hazırlık sınıfında dil eğitimi almaktadırlar. Eğitim yani lisans seneleri ise dört sene sürmektedir. Yüksek lisans ve doktora eğitimleri de akademide verilmektedir. Akerdeon bölümü de bunlara dahildir. Akademi öğrencilerin deneyim noktasında, kendilerini geliştirmeleri için sahnede sıkça yer almalarına önem vermektedir. Akerdeon bölümünde eğitim alırken, sürekli olarak sahne deneyimi yaşayacaksınız. Hem eğitim alacaksınız, hem de akademisyenlerden birebir şekilde, hem de sıkça sahne deneyimi yaşayacaksınız.

Akademinin kampus alanında birçok konser salonu bulunmaktadır. Altyapısı ve akustiği mükemmel olan bu salonların, birçok ünlü kişiyi ağırladığını da belirtelim. Dünyanın dört bir yanında, çok önemli müzisyenler ve gruplar, bu salonlarda konser vermektedir. Öğrenciler de bu etkinlikleri düzenli şekilde izleme fırsatını yakalamaktadır. Bu da kesinlikle bulunmaz bir özelliktir. Akerdeon bölümünde buluna öğrenciler, hem orkestra içinde, hem de solo olarak sıkça performans da sergilemektedirler.

Kampus öğrencilerin rahatlıkla yaşamlarını sürdürecekleri, eğitim alacakları şekilde düzenlenmiştir. Akerdeon bölümü öğrencileri de buna dahildir. Eğitmenlerinizden yüzyüze ve tamamen size özel derslerle eğitiminizi alacaksınız. Kampus içinde, tiyatro ve konser salonları, son derece kapsamlı derslikler, kütüphane, çalışma odaları, yurt, yemekhane, kafe, gezinti alanları ve spor salonları, öğrenci kulüpleri ve birçok farklı etkinlik binası bulunmaktadır. Hem akerdeon bölümü öğrencileri, hem de diğer öğrenciler son derece rahat bir ortamda eğitimlerini alırlar. Okulun bir asırlık tarihi, artık oturmuş bir sisteminin olmasını sağlamıştır. Bu nedenle, sistematik şekilde işleyen bir eğitim ve yönetim sistemi bulunmaktadır. Bu akademi ile sanat eğitiminizi güvenle alabilirsiniz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!